Hakkımızda

Hakkımızda

Küba Medikal, 2017 yılından itibaren sağlık sektöründe ve medikal ürün teknolojileri konularında uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile hizmet sunmaktadır. Öncelikli amacımız İnsan sağlığının ön planda tutulmasıdır. Bu hedef doğrultusunda uluslararası standartlarda kalite, ürün güvenliği, toplumsal sorumluluk anlayışı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olmayı amaçlıyoruz.

Temsilciliğini yürüttüğümüz tüm ürünler en gelişmiş teknolojiler ışığında üretilmiş, dünya standartlarında kalite standartlarını karşılamaktadır. Türkiye’deki satış ekibimiz ve Dünya çapındaki yetkili temsilcilerimizle yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedefliyoruz.

Kuruluş tarihinden bu yana “Önce İnsan Sağlığı” ilkesini benimseyen Küba Medikal, yetişkin ve deneyimli kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir. Sağlık alanındaki her türlü modern teknoloji ve gelişmeyi sektör kuruluşlarına ve sağlık çalışanlarına kolayca ulaştırmak için her gün daha fazla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Küba Medikal' in “önce insan” prensibi, müşteri odaklı dürüst ve hızlı hizmet anlayışı, “insan sağlığının” iş değerlerimizin ilk önceliği olduğunun en temel kanıtıdır.

Bize olan güveniniz ve Küba Medikali tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.